Wychowawca - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-02-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: CENTRUM ADMINISTRACYJNE OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/24/0147

Miejsce pracy: Plebiscytowa 12, 41-717 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi
przebywającymi w placówce.
2. Sporządzanie i realizacja planu pomocy dziecku.
3. Udział w realizacji programów zajęć profilaktycznych, psychoedukacyjnych
oraz programów zajęć rozwijających zainteresowania, dostosowanych do potrzeb
i możliwości dziecka.
4. Zaspokajanie potrzeb rozwojowych dziecka zgodnie z obowiązującymi
standardami opieki i wychowania.
5. Dbanie o stan zdrowia dziecka konsultacje z lekarzami specjalistami (w
zależności od potrzeb) i stosowanie się do zaleceń lekarskich, aplikowanie
zaleconych lekarstw.
6. Ścisła współpraca z psychologiem i pracownikiem socjalnym w zakresie
rozwiązywania problemów dziecka i jego rodziny.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe, a) na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, albo b) na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji. W placówce opiekuńczo-wychowawczej z dziećmi może pracować osoba, która: 1) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona; 2) wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego; 3) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
4) jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do tej pracy.

NIP: 6412544853
REGON: 381434890
Adres: Plebiscytowa 12, 41-717 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Janina Szwedka
Nr telefonu: 32 240 90 07
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon