Wędliniarz-wędzarz - Czarna, podkarpackie

Data dodania: 2024-02-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Pracodawca: Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Wiesława Głowiak

Numer oferty: StPr/24/0236

Miejsce pracy: 37-125 Czarna 41, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: produkcja wędlin, praca przy nadziewarce, wędzenie, wiązanie szynek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 5.00-13.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wędliniarz
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • podstawowe
Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia, mile widziana podstawowa umiejętność wędzenia wędlin

NIP: 8151109549
REGON: 691785460
Adres: 37-125 Czarna 41, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Głowiak
Nr telefonu: 533 996 604
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon