Fizjoterapeuta - Prabuty, pomorskie

Data dodania: 2024-02-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Pracodawca: SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PRABUTACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizjoterapia

Numer oferty: StPr/24/0115

Miejsce pracy: KURACYJNA 30, 82-550 Prabuty, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów pacjentom szpitala z zakresu fizykoterapii, zajęcia rehabilitacyjne z pacjentami na oddziałach szpitala, prowadzenie dokumentacji medycznej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Data zakończenia: 31.03.2026
Wynagrodzenie brutto: od 4 855 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek stażowy,
praca w godz. 07:00-12:40
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fizjoterapeuta
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizjoterapia

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

NIP: 5811956717
REGON: 170746756
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność szpitali. Podstawowym celem szpitala jest udzielanie świadczeń zdrowotnych dla ludności zamieszkałej na terenie jego działania. Do zadań szpitala należy w szczególności:
1. wykonywanie świadczeń z zakresu lecznictwa stacjonarnego,
2. wykonywanie funkcji opiekuńczo - leczniczych i rehabilitacyjnych,
3. wykonywanie świadczeń z zakresu opieki nad przewlekle chorymi,
4. wykonywanie świadczeń ambulatoryjnych specjalistycznych,
5. prowadzenie działalności laboratoryjnej, diagnostycznej oraz rehabilitacji leczniczej,
6. wykonywanie zadań wynikających z ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej Polskiej,
7. wykonywanie innych zadań zleconych przez organ założycielski.
Adres www: http://www.szpitalprabuty.pl
Adres: KURACYJNA 30, 82-550 Prabuty, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Ozga
E-mail: kadry@szpitalprabuty.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail