Księgowy (samodzielny) 3/4 etatu - Ląd, wielkopolskie

Data dodania: 2024-02-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: Nowacki Janusz "PEPERO-POLO" w spadku

Numer oferty: StPr/24/0163

Miejsce pracy: 62-405 Ląd 33b, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstwa w systemie Sage Symfonia,
- księgowanie dokumentów,
- sporządzanie rozliczeń podatkowych (VAT, JPK, PIT),
- zamykanie ksiąg na koniec roku obrotowego wraz z przygotowaniem sprawozdania finansowego,
- fakturowanie sprzedaży,
- monitorowanie należności,
- przygotowywanie i wprowadzenie przelewów,
- prowadzenie kadr (6 osób zatrudnionych na umowach o pracę i zlecenie),
- wsparcie przy przygotowywaniu umów dla pracowników i kontrahentów,
- sporządzanie analiz finansowych oraz raportów finansowych,
- inne, w zależności od bieżących potrzeb przedsiębiorstwa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 24.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 3 lata dośwaidczenia na samodzilenym stanowisku księgowego

bieżąca, praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego i bilansowego,
- umiejętność sporządzania deklaracji / rozliczeń podatkowych,
- znajomość systemu SYMFONIA oraz arkusza kalkulacyjnego EXCEL,
- umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność,
- zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,

Znajomość języka angielskiego (komunikatywny) wymagana wyłącznie w celu wystawiania dokumentów sprzedażowych.

Pracodawca oferuje:
- nowoczesne narzędzia księgowe i komunikacyjne,
- własne jednoosobowe biuro,
- pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
- możliwość pracy hybrydowej.
- elastyczne godziny pracy,

Pracodawca nie wyklucza zatrudnienia osoby z niepełnosprawnością.
Możłiwość zatrudnienia obywatel Ukrainy (znajomośc jezykapolskiegow stopniu zaawansowanym)
Mołżiwość stałej współpracy.

NIP: 6671003135
REGON: 310215338
Adres www: www.pepero.pl
Adres: 62-405 Ląd 33b, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: HELENA NOWACKA
Nr telefonu: 515475541
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon