Przetwórca ryb - Białogard, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-02-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Pracodawca: HRA HR sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0110

Miejsce pracy: Kołobrzeska 62, 78-200 Białogard, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności technologiczno-produkcyjne w procesie
przetwarzania surowca rybnego; przeprowadzanie obróbki wstępnej
surowca, a następnie - w zależności od rodzaju finalnego produktu -
poddawanie półfabrykatu dalszej obróbce, jak np. mrożeniu, soleniu, wędzeniu
lub marynowaniu; używanie maszyn i urządzeń specjalistycznych zgodnie z obowiązującymi normami
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 15.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 216 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: przetwórca ryb*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: komunikatywny jęz. angielski, umiejętność oceny przydatności produktów spożywczych, umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej, umiejętność obsługi urządzeń wędzarniczych i urządzeń przetwórstwa rybnego, szybkość i zaangażowanie w wykonywanie zadań zleconych, umiejętność pracy pod presją czasu w celu realizacji złożonych zamówień

NIP: 7011182497
REGON: 527378992
Adres: Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JOLANTA BARTCZAK
Nr telefonu: 515656868
E-mail: WARSZAWAPROMENADA@WP.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail