Asystentka głównej księgowej - Bieruń, śląskie

Data dodania: 2024-02-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: BERTANI POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0329

Miejsce pracy: Świerczyniecka 83, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Księgowanie faktur, kontrola dokumentów księgowych, sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS, sporządzanie konta ekonomicznego, przygotowywanie podatku od osób prawnych.
* praca w systemie 1-zmianowym 08:00-16:30
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Data zakończenia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • Znajomość programu finansowo - księgowego SYMFONIA
  • doświadczenie w pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie branżowe, doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej - co najmniej 5 lat, doświadczenie w pracy w zespole, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Prawo jazdy kat. B, znajomość programu Symfonia, Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu B1.

NIP: 6460013154
REGON: 271882725
Krótki opis działalności gospodarczej: Transport drogowy towarów
Adres: Świerczyniecka 83, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Weronika Synowiec
Nr telefonu: 512254359
E-mail: rekrutacja@bertanipoland.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail