Spawacz/ślusarz/składacz - Toszek, śląskie

Data dodania: 2024-02-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: FORBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0323

Miejsce pracy: -, 44-180 Toszek, powiat: gliwicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: zawodowe; umiejętnośc spawania metodą MIG/MAG; zakres obowiązków: -prace ślusarskie i montażowe (składanie elementów stalowych na podstawie rysunku technicznego)
-spawanie konstrukcji
-obsługa wiertarki stołowej, oraz piły taśmowej.
-obsługa elektronarzędzi
-obsługa narzędzi pomiarowych
-dbałość o należyty stan techniczny powierzonych narzędzi oraz porządek w miejscu pracy; umowa zlecnie; miejsce pracy: Toszek
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: spawacz
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Spawanie MAG/MIG

NIP: 7561974631
REGON: 161507808
Krótki opis działalności gospodarczej: Obróbka mechaniczna elementów metalowych
Adres: -, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dział Kadr
Nr telefonu: 531 758 872
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon