Operator strugarki czterostronnej typu - weining - Korzybie, pomorskie

Data dodania: 2024-02-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego "POLTAREX" sp. z o.o. Tartak w Korzybiu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0416

Miejsce pracy: Tartaczna 2, 77-231 Korzybie, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn tartacznych i stolarskich;
Praca na okres próbny, czas określony 33 miesiące, czas nieokreślony;
System wynagrodzenia: 7000,00 brutto + premia uznaniowa.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 22.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: stolarz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • obsługa frezarki
  • czytanie rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: obsługiwanie maszyn produkcyjnych wraz z ustawieniami parametrów, konserwacja maszyn i urządzeń, dbanie o czystość stanowiska pracy.

NIP: 8411002134
REGON: 77072654500070
Adres: Tartaczna 2, 77-231 Korzybie, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Radosław Powierża
Nr telefonu: 662 107 534
E-mail: radoslaw.powierza@poltarex.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail