Elektryk/elektromonter - Lędziny, śląskie

Data dodania: 2024-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0296

Miejsce pracy: Lędzińska 47, 43-143 Lędziny, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie instalacji elektrycznych w budynkach i w terenie zewnętrznym;
Montaż i demontaż urządzeń elektrotechnicznych zgodnie z dokumentacją techniczną;
Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych;
Czytanie i interpretowanie schematów elektrycznych oraz planów budowlanych;
Wykonywanie pomiarów i testów urządzeń elektrotechnicznych;
Przestrzeganie przepisów norm i procedur BHP;
Współpraca z innymi pracownikami;
Planowanie i koordynacja prac związanych z instalacją oraz modernizacją systemów elektrycznych;
Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportowanie przebiegu prac;
* praca w ruchu ciągłym (7 dni w tygodniu, z zachowaniem 2 dni wolnego - system równoważny) 3-zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania pożądane

  • Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe/średnie, prawo jazdy kat.B (kat.C mile widziane), Uprawnienia SEP lub równoważne, min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie, posiadanie wiedzy z zakresu elektrotechniki oraz umiejętności praktycznych związanych z montażem orz obsługą urządzeń elektrycznych, Znajomość norm i przepisów dotyczących instalowania i eksploatacji urządzeń elektrycznych. Mile widziane umiejętności czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo siebie i innych podczas wykonywania prac elektrotechnicznych. Umiejętność obsługi elektronarzędzi

NIP: 6460326433
REGON: 27640307200000
Krótki opis działalności gospodarczej: oczyszczalnia ścieków
Adres: Lędzińska 47, 43-143 Lędziny, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Kozyra
Nr telefonu: 216-61-23
E-mail: biuro@pgk-partner.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt osobisty w godz.:07:00-15:00