Specjalista do spraw pedagogiki - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2024-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: SĄD OKRĘGOWY W RYBNIKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/0426

Miejsce pracy: Wojska polskiego 24, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pełen opis stanowiska pracy oraz toku naboru konkursowego dostępny na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Rybniku www.rybnik.so.gov.pl (zakładka oferty pracy).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 873 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

NIP: 6423220456
REGON: 384782901
Adres www: https://rybnik.so.gov.pl
Adres: Józefa Piłsudskiego 33, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jagoda Kąsek-Ulman
Nr telefonu: 32 7840584
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wszelkie wymagania dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej: www.rybnik.so.gov.pl (zakładka praca w sądzie)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Wszelkie wymagania dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej: www.rybnik.so.gov.pl (zakładka praca w sądzie)