Robotnik gospodarczy - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: ZAKŁADY USŁUGOWE EZT S.A.

Numer oferty: StPr/24/0144

Miejsce pracy: 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca mobilna na osiedlach lokatorskich na terenie Rudy Sląskiej.Pracodawca zapewnia samochód. Obsługa dmuchawy, kosiarek i odśnieżarek.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana obsługa dmuchawy do liści, kosiarek oraz odśnieżarek. Początkowo umowa zlecenie z możliwością przedłużenia (umowa o pracę- stawka 4650-5000 brutto). Praca na dłuższy okres w stabilnej firmie, przeszkolenie, niezbędne narzędzia pracy, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej.Osoby zainteresowane prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny tel: 723-700-420 Nie ma możliwości podejścia na obiekt bez wcześniejszego umówienia na rozmowę.

NIP: 6442856793
REGON: 273758538
Krótki opis działalności gospodarczej: ochrona mienia
Adres: Modrzewiowa 7/POK204, 41-219 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Ganc-Gobecka
Nr telefonu: 723 700 420
E-mail: ewa.ganc-gobecka@ezt.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt wstępnie telefonicznych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail