Kierownik działu technicznego - Gryfice, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Pracodawca: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/0184

Miejsce pracy: NIECHORSKA 27, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: * Opracowywanie rocznych i wieloletnich planów inwestycji, remontów i konserwacji,
* Kierowanie i nadzorowanie prac zespołu technicznego w zakresie infrastruktury budowlanej, instalacji sanitarnych, sprzętu medycznego i technicznego,
* Utrzymanie standardu eksploatacyjnego obiektów, sieci, instalacji, urządzeń , aparatury medycznej SPZZOZ w Gryficach wymaganego dla obiektów służby zdrowia , w tym zapewnienie terminowości przeglądów technicznych ,
* Prowadzenie całokształtu zadań inwestycyjnych i remontowych Zakładu na wszystkich etapach: planowania, realizacji zadań , odbioru, w okresie gwarancji/rękojmi,
* Kontrola realizacji zadań związanych z obsługą umów zewnętrznych, w tym serwisowych na realizację usług będących w zakresie odpowiedzialności Działu Technicznego,
* Sprawdzanie pod względem merytorycznym kosztorysów i wystawionych faktur,
* Eksploatacja, użytkowanie i obsługa obiektów zgodnie z przepisami prawa budowlanego, energetycznego i innych przewidzianych prawem, wiedzą i sztuką budowlaną, a w szczególności:
- urządzeń energetycznych / rozdzielnie, stacje trafo,
- instalacji elektrycznych,
- instalacji teletechnicznych,
- instalacji p.pożarowej oraz monitoringu obiektów,
- urządzeń ciśnieniowych,
- urządzeń dźwigowych itp.
* Uczestnictwo w ocenie stanu technicznego infrastruktury zabudowanej, wyposażenia technicznego, urządzeń, instalacji, itp.
* Prowadzenie rejestru - wykazu urządzeń podległych dozorowi technicznemu (urządzenia ciśnieniowe, dźwigi i inne).
* Przygotowywanie, prowadzenie i rozliczanie działań konserwacyjnych, remontowych i inwestycyjnych,
* Usuwanie w trybie pilnym wszelkich awarii i uszkodzeń,
* Prowadzenie bieżącej sprawozdawczości na rzecz szpitala,
* Realizacja zadań postawionych przed Działem Technicznym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Miejsce składania dokumentów: SPZZOZ w Gryficach, ul. Niechorska 27, 72-300 Gryfice, Budynek Administracji, Sekretariat II piętro, bądź e-mail: sekretariat@medicam.pl
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyrektor techniczny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania :
* wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek studiów: energetyka, wydział elektryczny lub pokrewne,
* znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, energetycznego, nadzoru technicznego,
* znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych
* umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
* samodzielność w działaniu,
* świadectwa kwalifikacji energetycznych dozorowych grupy I ,

NIP: 8571688560
REGON: 00031028400000
Adres: NIECHORSKA 27, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, List motywacyjny, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kserokopie innych dokumentów (uprawnień, świadectw, certyfikatów, zaświadczeń o odbytych kursach) potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe, dodatkowe umiejętności i kwalifikacje,