Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - Słupia pod Kępnem, wielkopolskie

Data dodania: 2024-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Pracodawca: Zespół Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna

Numer oferty: StPr/24/0128

Miejsce pracy: 63-604 Słupia pod Kępnem 8, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną w różnym stopniu. Wynagrodzenie uzależnione jest od stopnia awansu zawodowego i doświadczenia. CV należy składać na adres: sekretariat@zss-slupia.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.55
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 22.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego i poziomu kształcenia nauczyciela - zgodnie z Kartą Nauczyciela.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -

NIP: 6191847442
REGON: 000817066
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność wspomagająca edukację
Adres: 63-604 Słupia pod Kępnem 8, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Misiak - Hojka
Nr telefonu: 62 78 222 87
E-mail: sekretariat@zss-slupia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na email: sekretariat@zss-slupia.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta