Serwisant urządzeń spawalniczych - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: HMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0156

Miejsce pracy: Czatkowska 5 A, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dołącz do naszego serwisu! Cały czas się rozwijamy i świadczymy usługi dla co raz większej grupy podmiotów, dlatego poszukujemy do naszego zespołu Serwisanta urządzeń spawalniczych. Jeśli szukasz pracy i masz doświadczenie w zakresie elektroniki, elektryki lub mechatroniki, to być może jest to praca właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj już dziś. Może to właśnie Ty będziesz częścią naszego zespołu.
Zakres obowiązków:
Diagnozowanie i usuwanie usterek w urządzeniach spawalniczych, zarówno w siedzibie jak wyjazdowo u klienta, obsługa klientów firmy w ramach serwisu gwarancyjnego, pogwarancyjnego i okresowego, wykonywanie przydzielonych zadań zgodnie z naszymi procedurami i praktyką, uruchamianie i testowanie urządzeń po wykonanych naprawach.

Osoby zaintersowane proszone są o wysyłanie CV na adres krystian.jendrzejewski@hms-steel.pl Telefon kontaktowy: 794-601-778
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z Pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik elektronik*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 1)
  • Obsługa programu Microsoft Word
  • Obsługa komputera

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Technik mechanik*
  • Technik mechatronik*
  • Technik elektryk*
  • Technik elektronik*
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność odczytywania schematów elektrycznych, doświadczenie w naprawach układów elektrycznych i elektronicznych, wykonywanie podstawowych pomiarów parametrów serwisowanych urządzeń, umiejętność analizy pracy układu elektronicznego bez dokumentacji, doświadczenie w serwisie sprzętu spawalniczego, zdolności manualne, komunikatywność, umiejętność racjonalnego działania pod presją czasu, otwartość na nowe wyzwania.
Mile widziane aktualne uprawnienia eksploatacyjne powyżej 1kV (w przypadku braku takiego uprawnienia umożliwimy jego uzyskanie w ramach przygotowania do pracy i rozwoju zawodowego ) Chęć podjęcia długotrwałej i perspektywicznej współpracy z HMS.

NIP: 5932603834
REGON: 364375608
Adres: Czatkowska 5 a, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystian Jendrzejewski
Nr telefonu: 794-601-778
E-mail: krystian.jendrzejewski@hms-steel.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail