Monter - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: APATOR METRIX SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0153

Miejsce pracy: Grunwaldzka 14, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania:
- Wykonywanie operacji technologicznych zgodnie z otrzymanym instruktażem.
- Bieżąca kontrola produkowanych detali zgodnie z udzielonym instruktażem.
- Izolacja i oznaczanie wykrytych przez siebie wyrobów niezgodnych.
- Nadzór nad powierzonym oprzyrządowaniem i narzędziami.
- Utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy.
- Określanie dodatkowych potrzeb komórki w zakresie środków do realizacji zadań i zgłaszanie ich przełożonemu.
- Obserwacja procesu produkcyjnego i przedstawianie nowych możliwości jego optymalizacji.
- Realizowanie polityki jakości, ochrony środowiska.

Oferujemy: Zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: rekrutacja.metrix@apator.com W temacie e-maila prosimy o podanie nazwiska i imienia oraz nazwy stanowiska, na które kandydat aplikuje. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali monterzy konstrukcji linowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • współpraca w zespole
  • Zdolności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.,
.MILE WIDZIANE AKTUALNE UPRAWNIENIA ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI UDT na wózki widłowe / windy

NIP: 5930100081
REGON: 190558973
Krótki opis działalności gospodarczej: Gazomierze, wodomierze.
Adres www: http://www.apator.com/pl/kontakt
Adres: Grunwaldzka 14, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV