Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością - Biała Rawska, łódzkie

Data dodania: 2024-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracodawca: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0062

Miejsce pracy: Mickiewicza 25, 96-230 Biała Rawska, powiat: rawski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wsparcia uczestnika w czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej;
- wsparcia uczestnika w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról w rodzinie;
- wsparcia uczestnika w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania;
- wsparcia uczestnika w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem.
Praca będzie świadczona na rzecz osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 8:00 do 18:00
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami, np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom z niepełnosprawnościami w formie wolontariatu;
Posiadanie doświadczenia może zostać udokumentowane pisemnym oświadczeniem podmiotu, który zlecał udzielanie bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnością.

NIP: 8351441165
REGON: 005281475
Krótki opis działalności gospodarczej: pomoc materialna i niematerialna osobom potrzebującym, opieka nad chorymi w domu
Adres: Mickiewicza 25, 96-230 Biała Rawska, powiat: rawski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Andruszkiewicz
Nr telefonu: 468159351
E-mail: pracownicysocjalni@mgopsbr.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail