Stanowisko do spraw obsługi klienta - Stegna, pomorskie

Data dodania: 2024-02-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: "POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0173

Miejsce pracy: Gdańska 30, 82-103 Stegna, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: miejsce wykonywania pracy- Urząd Pocztowy- Stegna,
obsługa klienta w zakresie usług pocztowych, finansowych,
3 m-ce okres próbny- docelowo umowa na czas nieokreślony,
dwuzmianowy system pracy w godz. 08:30-20:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.875
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 521 do 3 873 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca klienta
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, możliwa praca w filii, mile widziany własny samochód

NIP: 5250007313
REGON: 01068496000000
Adres: Targ Rakowy 7/8, 80-940 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Urbańska
Nr telefonu: 58-326-61-31
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon