Operator maszyn cnc - Żory, śląskie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Pracodawca: "DURING POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0075

Miejsce pracy: Strażacka 43, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - produkcja detali oraz ich kontrola zgodnie z procesem technologicznym;
- wykonywanie pierwszej dobrej sztuki po przezbrojeniach i nowych uruchomieniach;
- wymiana narzędzi i oprzyrządowań, wprowadzanie korekt narzędziowych;
- wykonywanie korekt w programach obróbczych;
- uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej;
- optymalizacja procesów produkcyjnych.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: + do 12 % premii
+ premia kwartalna, frekwencyjna 500 zł brutto
+ dodatek finansowy do świąt i wczasów
zatrudnienie przez agencję zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy innych maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 5213671844
REGON: 14724268600000
Nr KRAZ: 15357
Adres: HENRYKA SIENKIEWICZA 15 4, 40-031 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Młynek
Nr telefonu: 577 770 121
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Godziny : 8-14