Główna księgowa/księgowy - Nysa, opolskie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pracodawca: MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W NYSIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0257

Miejsce pracy: Piłsudskiego 59, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Posiadanie wiedzy specjalistycznej: znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku dochodowym i podatku VAT, dotyczących ubezpieczeń społecznych i wypłaty świadczeń ZUS, o prawie zamówień publicznych, znajomość zasad naliczania wynagrodzeń. Biegła znajomość obsługi komputera.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: plus stażowe.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne i co najmniej 3-letni staż pracy w księgowości lub wykształcenie średnie ekonomiczne i co najmniej 6-letni staż pracy w księgowości. Posiadanie wiedzy specjalistycznej: znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku dochodowym i podatku VAT, dotyczących ubezpieczeń społecznych i wypłaty świadczeń ZUS, o prawie zamówień publicznych, znajomość zasad naliczania wynagrodzeń.
Biegła znajomość obsługi komputera. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Kandydat nie może być prawomocnie skazany za przestępstwo przeciw mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe.

NIP: 7530001896
REGON: 53187200000000
Adres: Piłsudskiego 59, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Gierczyńska
Nr telefonu: 774330171
E-mail: organizacyjny@mzk.nysa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon