Inwentaryzator - Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: MCK Jastrzębie-Zdrój
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 309779

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: liczenie towaru, skanowanie kodów kreskowych, drobne prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Data zakończenia: 29.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7
Opis wynagrodzenia: stawka podstawowa za godzinę pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: inwentaryzator
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • polski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
Uprawnienia:
  • książeczka sanitarna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Szczegóły dotyczące uprawnień::
  • książeczka sanitarna, staż wymagania:0.01

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • podstawowe

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Jana Pawła II 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Ochojska
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście