Tokarz - Piastów, mazowieckie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: PZPG PIASTÓW DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0237

Miejsce pracy: Warszawska 49/51, 05-820 Piastów, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa tokarek ogólnego i specjalnego przeznaczenia do obróbki elementów metalowych w celu nadania im odpowiedniego kształtu, wymiarów i gładkości powierzchni. Różne prace tokarskie, jak np.: toczenie powierzchni walcowych, stożkowych i czołowych, toczenie gwintów, przecinanie, roztaczanie otworów, obróbka drobnych elementów na tokarkach. Zaznajamianie się z dokumentacją technologiczną obrabianych przedmiotów, zwłaszcza z rysunkiem wykonawczym, kartą technologiczną i instrukcjami wykonywanych operacji;
pobieranie i użytkowanie narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania technologicznego zgodnie z dokumentacją. Ustawianie tokarki do pracy, w tym dobór i mocowanie narzędzi oraz dobór uchwytów do mocowania i mocowanie obrabianych przedmiotów. Praca około 40 godzin tygodniowo, w godz. 6:00-14:00. Wynagrodzenie 29,20 zł brutto/ godz. Po 3 miesiącach umowa na czas określony.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 21.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29,2 PLN
Zawód: tokarz w metalu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- zasadnicze zawodowe. Wymagane 3 lata doświadczenia zawodowego.

NIP: 5342488579
REGON: 146355170
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja
Adres: Warszawska 49/51, 05-820 Piastów, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Karuk
Nr telefonu: 22 753 90 86
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon