Główny księgowy - Biłgoraj, lubelskie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju
Pracodawca: Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0167

Miejsce pracy: Łąkowa 13, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Prowadzenie pełnej księgowości spółki handlowej zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz procedurami wewnętrznymi.
2.Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, comiesięczne zamykanie ksiąg rachunkowych.
3.Dokonywanie okresowej archiwizacji dokumentacji księgowej.
4.Obliczanie podatków w spółce oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. CIT, JPK VAT, podatki lokalne.
5.Sporządzanie sprawozdania finansowego spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości.
6.Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu, instytucji finansowych i organów
administracji publicznej.
7.Kontakt z urzędami, bankami.
8.Pomoc w sprawach kadrowo-płacowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: miejsce wykonywania pracy: głównie praca zdalna lub w siedzibie pracodawcy, elastyczne godziny pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -znajomość obsługi programu księgowego COMARCH ERP Optima (preferowane) lub
kompatybilnego, umożliwiającego migrację danych z programu Optima; znajomość aktualnych przepisów z
zakresu rachunkowości i podatków oraz ogólnych zagadnień kodeksu pracy

-Doświadczenie zawodowe min. 3-letnie na stanowisku Głównego Księgowego lub Samodzielnego Księgowego

NIP: 9181678005
REGON: 950343888
Krótki opis działalności gospodarczej: firma zajmuje się kompleksowo budownictwem mieszkaniowym na terenia miasta
Adres: Łąkowa 13, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sandra Dziewa
Nr telefonu: 603 197 274
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1.Życiorys (CV) z opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej.
2. List motywacyjny - ze wskazaniem miejsca zamieszkania w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej do kontaktu.
3. Kserokopia dokumentu potwierdzającego wymagane wykształcenie.
4. Kserokopie świadectw pracy lub zaświadczeń dokumentujących wymagany staż pracy:
a) oświadczenie o zatrudnieniu dokumentujące wyłącznie bieżący okres zatrudnienia tj. niezakończony stosunek pracy,
b) ewentualne dokumenty w języku obcym należy przedłożyć wraz z ich tłumaczeniem na język polski dokonanym przez tłumacza przysięgłego.
5. Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych.
6. Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych.
7. Oświadczenie kandydata o braku prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
8. Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego.
9. Oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną RODO.
10. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych.
11. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności, tj. certyfikaty, zaświadczenia o ukończonych kursach i szkoleniach, referencje z poprzednich miejsc pracy (jeżeli kandydat takie posiada).
Wzór ww. oświadczeń do pobrania na stronie BIP https://tbsbilgoraj.e-bip.eu w zakładce Zatrudnienie, natomiast w wersji papierowej w siedzibie TBS w godzinach 9:00-14:00.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9-14