Strażnik miejski (aplikant) - Legnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pracodawca: STRAŻ MIEJSKA w Legnicy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0194

Miejsce pracy: AL. Rzeczypospolitej 3, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: służba patrolowa w przydzielonym rejonie służbowym, inicjowanie i uczestnictwo w działaniach, mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw, wykroczeń i zjawisk kryminogennych, wykonywanie obowiązków wynikających z Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o strażach gminnych (miejskich), Ustawy o o odpadach, Ustawy prawo ochrony środowiska, Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz aktów prawa miejscowego w tym uchwały antysmogowej i Regulaminu utrzymania czystości

dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy,
dodatkowe wynagrodzenie roczne na warunkach określonych w przepisach prawa,
świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji szczegółowo opisano na stronie sm.bip.legnica.eu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: .
[Praca na czas określony] : pierwsza umowa do 12 m-cy docelowo na stałe
[Godzina zakończenia pracy] : 22:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: strażnik gminny / miejski
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe, sprawność fizyczna i psychiczna, uregulowany stosunek do służby wojskowej, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe, zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, nienaganna opinia.

NIP: 6911031385
REGON: 390557045
Adres: AL. Rzeczypospolitej 3, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 76 72 33 184
E-mail: kadry@sm.legnica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt:
- osobisty
- telefoniczny: 76 72 33 184
- e-mailowy: kadry@sm.legnica.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta