Młodszy referent ds. monitoringu wizyjnego - Legnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pracodawca: STRAŻ MIEJSKA w Legnicy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0195

Miejsce pracy: AL. Rzeczypospolitej 3, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) obserwacja oraz monitorowanie osób i mienia, celem ochrony spokoju i porządku na terenie miasta, celem prewencyjnego zapobiegania popełnianiu przestępstw a także ujawnianie tych osób i reagowanie przy współpracy z właściwymi organami ścigania 2) czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego w zakresie określony w przepisach o ruchu drogowym 3) współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomocy w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń 4) monitorowanie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT ZAKRESU OBOWIĄZKÓW znajdują się na stronie BIP Straży Miejskiej w Legnicy w zakładce Ogłoszenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik obsługi monitoringu
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne oraz wymagane dokumenty jakie należy złożyć znajdują się na stronie BIP Straży Miejskiej w Legnicy

NIP: 6911031385
REGON: 390557045
Adres: AL. Rzeczypospolitej 3, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 76 7233184
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt osobisty lub telefoniczny: 76 7233184
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon