Specjalista ds.remontów i utrzymania ruchu - Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracodawca: OPEC GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/24/0304

Miejsce pracy: Budowlanych 7, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie dokumentów niezbędnych do wyłonienia Wykonawcy prac inwestycyjnych lub remontowych (SWZ, Projekt umowy, Warunki Realizacji Zadania, udział w wizjach lokalnych).
Nadzór, koordynowanie i bieżąca kontrola prac i zadań remontowych, inwestycyjnych oraz konserwacyjnych na terenie Elektrociepłowni.
Odbiór urządzeń, instalacji cieplno-energetycznych i budynków Elektrociepłowni po przeprowadzonych remontach i inwestycjach. Przygotowanie niezbędnych dokumentów do odbioru zadań inwestycyjnych i remontowych według obowiązujących procedur.Weryfikacja kosztorysów ofertowych, ofert ryczałtowych na roboty.Utrzymanie w sprawności eksploatacyjnej urządzeń wytwórczych zainstalowanych na terenie Elektrociepłowni (kotły parowe, kotły wodne, turbozespoły, wymienniki, pompy, instalacje oczyszczania spalin kotłów, etc.).
Umiejętne, oparte na nowych technologiach poszukiwanie rozwiązań, które można wykorzystać w ramach zadań inwestycyjnych.
Wykonywanie analiz techniczno-ekonomicznych na potrzeby określenia kosztów eksploatacyjnych, remontowych oraz w zakresie modernizacji instalacji technologicznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier utrzymania ruchu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: budownictwo,energetyka,mechanika i budowa maszyn,mechatronika

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (budownictwo, energetyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika). Wysoko rozwiniętej umiejętności analitycznego myślenia. Zainteresowania pracą w Elektrociepłowni i procesem technologicznym wytwarzania energii elektrycznej i ciepła. Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel. Umiejętności podejmowania decyzji i ich egzekwowania. Otwartości na rozwój (studia podyplomowe, szkolenia).Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży elektroenergetycznej. Umowa o pracę na okres próbny, wynagrodzenie brutto od 6000 zł.

NIP: 8760203836
REGON: 870003217
Adres: Budowlanych 7, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Pomianowska
Nr telefonu: 56 45 06 291
E-mail: rekrutacja@opec.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail