Wychowawca - Pieszyce, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0072

Miejsce pracy: Ogrodowa 81, 58-250 Pieszyce, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji wychowanków, praca indywidualna z dzieckiem, praca z rodziną.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 421 PLN
Opis wynagrodzenia: Miejsce wykonywania pracy: Pieszyce, ul. Ogrodowa 81
Praca w godzinach : 06:00 - 22:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wymagane wykształcenie pedagogiczne np: pedagogika, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, specjalna, resocjalizacyjna, praca socjalna, psychologia, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, wykształcenie na dowolnym kierunku uzupełnione przygotowaniem pedagogicznym uprawniającym do wykonywania zawodu nauczyciela

NIP: 8821504059
REGON: 891073575
Adres: Ogrodowa 81, 58-250 Pieszyce, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ilona Bugaj
Nr telefonu: 748365223
E-mail: i.bugaj@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta