Pracownik socjalny - Zgorzelec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZGORZELCU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna

Numer oferty: StPr/24/0085

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 70, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca w terenie, przeprowadzaniewywiadów srodowiskowych, udzielanie pomocy i inne zadania wynikające z ustawy o pomocy społecznej;
I umowa na okres próbny - 3 miesiące - docelowo umowa na czas nieokreślony;
jedna zmiana - godziny pracy : poniedziałek 08.00-16.00 , wtorek-piątek 07.30-15.30;
wynagrodzenie brutto od 4500 zł (dodatek za pracę w terenie i za wysługę lat);
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Data zakończenia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: miesięcznie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik socjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik socjalny
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

NIP: 6151139704
REGON: 003271768
Adres: Tadeusza Kościuszki 70, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bogumiła Hamielec
Nr telefonu: 75 77 52 667
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv + dyplom - wysyłać na e-mail : gopszgorzelec@wp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: telefonicznie umawiac się na spotkanie