Elektromonter/konserwator suwnic - Sławków, śląskie

Data dodania: 2024-02-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: "EUROTERMINAL SŁAWKÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: o profilu kolejowym lub elekrtycznym

Numer oferty: StPr/24/0213

Miejsce pracy: Groniec 1, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dokonywanie bieżących i awaryjnych napraw sieci SN i NN zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i umiejętnościami.
Dokonywanie przeglądów bieżących oraz awaryjnych urządzeń i instalacji elektrycznych na terenie zakładu.
Naprawa maszyn po stronie elektrycznej.
Nadzór i dokonywanie napraw instalacji elektrycznej na terenie zakładu.
Nadzór i naprawy infrastruktury energetycznej (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami)
Wykonywanie przeglądów konserwacyjnych suwnic i wciągników znajdujących się na terenie zakładu.
Wykonywanie prac mechanicznych przy suwnicy.
Prowadzenie niezbędnej dokumentacji realizowanych napraw i przeglądów.

Praca w systemie podstawowym od godziny 6:00 do 14:00 docelowo umowa na czas nieokreślony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator części / sprzętu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • zasadnicze zawodowe, kierunek: o profilu kolejowym lub elekrtycznym

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów zawodowe / średnie o profilu elektrycznym lub kolejowym.

Uprawnienia SEP powyżej 1 kV.
Dobra organizacja pracy, komunikatywność, obowiązkowość, nastawienie na realizację celu, samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie.
Zorientowanie na dokładność i jakość wykonywanej pracy.
Umiejętności organizacyjne i planowania.
Zdecydowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania uprawnień.
Uprawnienia do konserwacji suwnic kontenerowych.
Doświadczenie na podobnym stanowisku.

NIP: 6252413963
REGON: 24154683800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
Adres: Groniec 1, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv