Grafik komputerowy - Oława, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Pracodawca: Libra-Plast Adam Chmielowski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: grafika komputerowa
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0094

Miejsce pracy: 3 Maja 20J, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Projektowanie katalogów oraz reklam
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: grafik komputerowy dtp
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: grafika komputerowa
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Znajomość CAD
  • znajomość pakietu MSOffice, PHOTOSHOP
  • Obsługa programu CorelDraw

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: informatyka, specjalizacja: projektowanie stron internetowych

NIP: 6121099006
REGON: 021335000
Adres: 3 Maja 20J, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Chmielowski
Nr telefonu: 666 318 230
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon