Specjalista/ tka ds. obsługi kluczowych klientów z językiem niemieckim - Zalewo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-02-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: DAM-ROB sp. z o.o. sp.k.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0428

Miejsce pracy: 29 Stycznia 9, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Prowadzenie kontaktów handlowych z klientami firmy, w tym: wykonywanie uzgodnień z klientami i partnerami handlowymi w ramach zawieranych umów i porozumień, kierowanych ofert i przyjmowanych zamówień , zbieranie informacji na temat oczekiwań i wymagań klientów oraz podejmowanie niezbędnych działań na ich podstawie
opracowywanie ofert, prowadzenie rejestru zamówień
Prowadzenie i koordynowanie działań związanych z dywersyfikacją rynku: prowadzenie monitoringu i analizy oczekiwań klientów, wyników walidacji wyrobów, ankietowanie zadowolenia klientów oraz inspirowanie potrzebnych działań na ich podstawie, prowadzenie i analizowanie działań promocyjnych i handlowych,
planowanie przedsięwzięć handlowych i kosztów ich realizacji, analizowanie i porównywanie cen wyrobów własnych i konkurencyjnych, nadzór nad wykorzystaniem wzorów użytkowych firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania decyzji,
zdolności interpersonalne, kreatywność oraz silne dążenie do realizacji zadań, zdolności analizowania i wyciągania wniosków, prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego, - pracę w międzynarodowym środowisku, - adekwatne do umiejętności i doświadczenia warunki zatrudnienia, stabilne zatrudnienie, szkolenie specjalistyczne, program dofinansowania dojazdów do miejsca pracy, grupowe ubezpieczenie na życie
Kontakt osobisty lub tel: 089 642 60 02

NIP: 7441748458
REGON: 280260304
Adres: 29 Stycznia 9, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Ciepłuch
Nr telefonu: 89-642-60-02
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje prosimy wysyłać na adres: kadry@dam-rob.com.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon