Elektromonter do pracy na powierzchni - Puchaczów, lubelskie

Data dodania: 2024-02-19
Dodane przez: MCK Włodawa
Pracodawca: RG Bogdanka SP.zz.o.

Numer oferty: 309717

Miejsce pracy: Puchaczów 1, 21-013 Puchaczów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace związane z wykonaniem, przebudową, konserwacją i naprawą różnego typu instalacji elektrycznych w zakładzie górniczym na powierzchni.
Wykonanie transportu ręcznego materiałów oraz prace przeładunkowe
Utrzymanie w stanie sprawności ruchowej urządzeń zasilania i sterowania( branża elektryczna i automatyki)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 20.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242
Opis wynagrodzenia: + bony żywnościowe
+ ZFŚS
+ nagroda roczna
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Bardzo dobry stan zdrowia, dyspozycyjność

NIP: 627-27-35-405
Adres: Puchaczów 1, 21-013 Puchaczów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 665620023
E-mail: rekrutacja@rgbogdanka.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail