Referent techniczny - Sopot, pomorskie

Data dodania: 2024-02-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: WŁASNOŚCIOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. A.MICKIEWICZA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Numer oferty: StPr/24/0255

Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 54/56, 81-866 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Koordynacja bieżącego utrzymania technicznego obiektów, organizacja prac ekip serwisowych odpowiedzialnych za realizację cyklicznych przeglądów i napraw instalacji w obiektach itp., nadzór i koordynacja prac konserwatora spółdzielni, firm serwisowych w zakresie napraw, przyjmowanie zgłoszeń od mieszkańców (mail, telefon), dbanie o kompetację dokumetacji/protokołów do zleceń. Wykonywanie pozostałych prac zleconych przez Prezesa spółdzielni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 do 6 100 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik budownictwa*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie ogólnobudowlane, znajomość obsługi komputera, wiedza techniczna, specjalizacja w konkretnej dziedzinie np. elektryce, hydraulice itp. Docelowo umowa o pracę.

NIP: 5850005423
Adres: Adama Mickiewicza 54/56, 81-866 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Izabela Gąsiorek
Nr telefonu: 58 551 46 11
E-mail: rainbow8@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -CV, świadectwa pracy, ew. dokumenty potwierdzające posiadanie uprawnień.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail