Pracownik gospodarczy - Będzin, śląskie

Data dodania: 2024-02-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0207

Miejsce pracy: Plac prof. Włodzimierza Wójcika 1, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków:
-wykonywanie bieżących napraw, konserwacja sprzętu i wyposażenia w budynku głównym i filiach Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie
-wykonywanie prac remontowych w budynku głównym i filiach w zakresie nie wymagającym posiadania odpowiednich uprawnień
-stała dbałość o ekonomiczne, gospodarne używanie środków oraz powierzonego sprzętu,
-nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu przeciwpożarowego w budynku głównym biblioteki i filiach bibliotecznych
-utrzymywanie porządku wokół budynku biblioteki, w tym koszenie trawy, usuwanie śniegu z traktów komunikacyjnych i parkingu
-doraźna obsługa punktu informacyjnego
-pomoc przy pracach związanych z montażem i demontażem wystaw,
wywieszanie plakatów, afiszy i ogłoszeń,
-przenoszenie przedmiotów o dużych gabarytach i wadze m.in. regały, szafy, stoły, krzesła, zbiory biblioteczne
-obsługa manipulatora włamania- zamykanie i otwieranie obiektu przed zamknięciem obiektu obowiązkowe sprawdzanie wszystkich pomieszczeń bibliotecznych, m. in. Pod kątem zamknięcia okien, wyłączenia urządzeń,
- pełnienie dyżuru na wypadek nagłego alarmu i dyspozycji do przyjazdu na miejsce w celu sprawdzenia włączonego alarmu, bądź konieczności zabezpieczenia budynku,
- zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach,
-wykonywanie zadań kierowcy samochodu służbowego Peugeot Partner,
- nadzór nad zgodną z przepisami eksploatacją samochodu służbowego, w tym przestrzeganie realizacji okresowych przeglądów samochodowych, nieprzekraczanie dopuszczalnej ładowności, bieżące sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, w szczególności: stanu hamulców, ogumienia, zawieszenia oraz utrzymania pojazdów czystości,
- sumienne wykonywanie obowiązków służbowych, przestrzeganie przepisów drogowych oraz wewnętrznych uregulowań obowiązujących w MiPBP w Będzinie związanych z zasadami korzystania z samochodu służbowego
-pracownik zobowiązany jest do utrzymania należytego porządku na stanowisku pracy
- w razie potrzeby, wykonywanie innych czynności służbowych, zleconych przez przełożonego.

Godziny otwarcia Biblioteki: 07:00-19:00
Godziny pracy: 07:00 - 15:00 ; 11:00 - 19:00

Umowa na okres próbny - 3 miesiące z mozliwościa przedłużenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia : co najmniej zawodowe
Umiejętności :
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność dobrej organizacji pracy,
- wysoka kultura osobista, kreatywność
-umiejętność pracy w zespole i budowanie relacji interpersonalnych,
-obowiązkowość, rzetelność, dokładność, samodzielność w pracy, dyspozycyjność, dobra kondycja fizyczna

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

NIP: 6251430089
REGON: 000706444
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność bibliotek

miejska biblioteka publiczna,czytelnia
Adres: Plac prof. Włodzimierza Wójcika 1, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 267 41 65
E-mail: sekretariat@biblioteka.bedzin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny: 32 267 41 65 lub e-mail: sekretariat@biblioteka.bedzin.pl