Robotnik gospodarczy przy pracy ciężkiej - Tychy, śląskie

Data dodania: 2024-02-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W TYCHACH SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0275

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Codzienne zabezpieczenie porządku w zakresie gospodarczym na terenie zakładu pracy.
2.Wykonywanie drobnych napraw mebli, sprzętu biurowego.
3. Usuwanie usterek w sanitariatach.
4. Odśnieżanie pieszych ciągów komunikacyjnych.
5. Koszenie trawy, usuwanie liści.
6. Wykonywanie drobnych remontów w pomieszczeniach zakładu pracy.
7. Wykonywanie innych zadań zgodnych z kompetencjami.
* Praca w systemie 1-zmianowym w godz. od 06:00-14:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 31 PLN
Opis wynagrodzenia: minimum 31,00 zł brutto na godzinę
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, możliwość wykonywania pracy na wysokości, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. pół roku, istotnym jest, aby kandydat potrafił wykonywać drobne roboty budowlane i remontowe, np. malowanie powierzchni, kładzenie płytek, naprawy i konserwacje, itp., dobra umiejętność właściwej organizacji pracy własnej, umiejętność dysponowania czasem, sumienność przy wykonywaniu obowiązków, gotowość do realizacji wyznaczonych zadań według wskazań i instrukcji.

NIP: 6460010322
REGON: 27054464700000
Adres: Sadowa 4, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kałuża
Nr telefonu: 32 325 70 55
E-mail: dzial_kadr@rpwik.tychy.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail