Kelner/ kelnerka - Jantar, pomorskie

Data dodania: 2024-02-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: ORW BURSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0160

Miejsce pracy: GDAŃSKA 4, 82-103 Jantar, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa kelnerska gości na sali konsumpcyjnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+ do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 5792289130
REGON: 52503263400000
Adres: GDAŃSKA 4, 82-103 Jantar, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Halina Brzeska
Nr telefonu: 602-472-850
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon