Referent - Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-02-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracodawca: 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/ Centrum Szkolenia Logistyki/Wojskowe Centrum Rekrutacji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0293

Miejsce pracy: Legionów 48, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: planowanie i udział w akcjach promocyjno-rekrutacyjnych do wszystkich form służby wojskowej. Realizacja zadań informacyjno-promocyjnych na stronach internetowych WCR. Sporządzanie analiz, sprawozdań, meldunków oraz zestawień statystycznychw sekcji promocji i współpracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, znajomość obsługi komputera (pakiet office), posiadanie obywatelstwa Polskiego, nieskazanie za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe i korzystanie w pełni praw publicznych. Znajomość ustawy o Obronie Ojczyzny, mile widziane 2 lata doświadczenia w administracji biurowej wojskowej. Praca samodzielna oraz w zespole. Umowa o pracę na 1 zmianę (7.30-15.30), wynagrodzenie brutto od 4242 zł+premia+wysługa lat. Praca w Wojskowym Centrum Rekrutacji.

NIP: 8762449139
REGON: 340907277
Adres: Legionów 48, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Drozdowska
Nr telefonu: 261 482 075, 261 482 091
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwo szkolne potwierdzające wykształcenie. Oświadczenie o korzystaniu z praw publicznych. Ośwaidczenie o posiadaniu obywatelstwa Polskiego. Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem. Dokumenty aplikacyjne proszę składać osobiście lub pocztą do dnia 23.02.24r (liczy się data wpływu).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon