Pasjonat mechaniki pojazdów samochodowych/złota rączka - Wojkowice, śląskie

Data dodania: 2024-02-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Jerzy Nowakowski JNR
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0201

Miejsce pracy: 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie projektów zleconych przez pracodawcę, związanych głównie z kreatywnym remontowaniem samochodów zabytkowych, sportowych i wyczynowych z użyciem niekoniecznie gotowych elementów. Dodatkowo wykonywanie prostych prac, acz wymagających większego niż przeciętny wkładu umysłowego, polegających na myciu i przygotowywaniu gotowych elementów do złożenia w całość.

Pracodawca oferuje pracę na pół etatu, początkowo na umowę zlecenie na 1 tydzień, z możliwością przejścia na umowę o pracę - stawka do uzgodnienia z pracodawcą, uzależniona od umiejętności i kwalifikacji kandydata.
Praca od 8.30 do 16.30
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 27,70 zł brutto/h
Zawód: mechanik pojazdów samochodowych*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Matura nie jest wymagana.
Wymagane są natomiast:
- J. angielski na poziomie komunikatywnym w mowie,
- Prawo jazdy kat B.
- Doświadczenie w precyzyjnym majsterkowaniu przy pojazdach samochodowych,
- Umiejętność wykonywania precyzyjnych napraw
- Kreatywność
- Precyzja w działaniu
- Sumienność
- Higiena pracy
- Umiejętność przewidywania możliwych komplikacji
- chęć do pracy

Mile widziane:
- Prawo jazdy kategorii E do B,
- Uprawnienia spawalnicze,
- uprawnienia UDT
- aktualne badania wysokościowe

NIP: 9451881579
REGON: 364098741
Adres: Piaski 167, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jerzy Nowakowski
Nr telefonu: 502 705 936
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Pierwszy kontakt koniecznie telefoniczny 502 705 936 celem umówienia MIEJSCA i TERMINU rozmowy kwalifikacyjnej