Sprzątaczka - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-02-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracodawca: DOMEL-DOMY Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0086

Miejsce pracy: 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie klatek i przed budynkiem, zamiatanie.

Miejsce pracy:
- ul. Mikołowska 42c, 41-400 Mysłowice,
- ul. Nowowiejskiego 2f, 41-400 Mysłowice.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 6321999097
REGON: 241887025
Adres: Chopina 41, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kosiarska
Nr telefonu: 531 636 807
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon