Technolog produkcji kosmetyków - Kamień Duży, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-02-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: URODA POLSKA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0412

Miejsce pracy: 14-200 Kamień Duży 4 D, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków (czynności) i odpowiedzialności na stanowisku pracy: Prace badawcze nad nowymi produktami, zamawianie próbek surowców, zlecanie badań i rejestracje nowych produktów, dobór i współpraca z dostawcami surowców, opracowywanie i aktualizacja tekstów, opakowań i materiałów reklamowych nowych produktów, prowadzenie dokumentacji technologicznej, obsługa i kontrola procesów produkcyjnych w zakresie przygotowania nastawów, prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z jakością surowców i wyrobów gotowych, ocena jakości surowców chemicznych oraz wyrobów gotowych, obsługa bazy MAKS wprowadzanie danych produkcyjnych, wprowadzanie receptur nastawów, obsługa systemu kontroli jakości towaru paczkowanego, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, przeglądu zapisów produkcyjnych, nadzór nad procesami zleconymi, przeprowadzanie audytów wewnętrznych, dobór dostawców surowców chemicznych oraz zlecanie zamówień pod bieżące potrzeby produkcyjne, zgłaszanie produktów do Elektronicznego Systemu Produktów Kosmetycznych CPNP, wykonywanie i zlecanie analiz fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, wystawianie świadectw analizy, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, zwalnianie produktów do konfekcji i obrotu, zapewnienie jakości, przegląd dokumentacji produkcyjnej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: W zależności od kwalifikacji i doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik technologii środków kosmetycznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: kadry1@urodapolska.eu

NIP: 5252382044
REGON: 140778739
Krótki opis działalności gospodarczej: ma profil na stronie
Adres www: https://urodapolska.eu
Adres: 14-200 Kamień Duży 4 D, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 89-649-04-00
E-mail: kadry1@urodapolska.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail