Starszy referent ubezpieczenia - Szczytno, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-02-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pracodawca: KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ODDZ. REG. W OLSZT
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0097

Miejsce pracy: 1 Maja 35, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - udzielanie informacji w sprawach ubezpieczenia społecznego rolników oraz świadczeń z tego ubezpieczenia;
- przyjmowanie i rejestrowanie wniosków dotyczących ubezpieczenia społecznego rolników;
- ustalanie obowiązku ubezpieczenia społecznego rolników i opracowywanie decyzji z zakresu podlegania/ustania bądź niespełnienia warunków do podlegania ubezpieczeniu społecznemu rolników w opraciu o zgromadzone materiały dowodowe;
- ustalenie prawa oraz opracowywanie pism i decyzji z zakresu podlegania/ustania ubezpieczenia społecznego rolników i osób podlegających ubezpieczeniu społecznemu rolników w oparciu o art. 5b ustawy o ubezpieczeniu społecznemu rolników oraz wprowadzanie do systemu zweryfikowanych okresów podlegania ubezpieczeniu społecznemu rolników;
- weryfikacja powierzchni gruntów rolnych w obszarze ubezpieczeń społecznych rolników.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 15:15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych
  • umiejętność sporządzania pism i notatek
  • umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: co najmniej 1 rok stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany; znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS; znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego; wysoka kultura osobista; orientacja na interesanta; komunikatywność.

NIP: 7391054505
REGON: 012513262
Adres: 1 Maja 35, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 89 545 44 62
E-mail: olsztyn@krus.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegajacej się o zatrudnienie
-kopia dokumentów potwierdzajacych spełnienie wymagania nezbędnego w zakresie wykształcenia
-kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie stażu pracy
-oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
-oświadczenie o korzystaniu w pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynnosci prawnych
-oświadczenie o wyrazeniu zgody na przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych
- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie i oświadczenia prosimy skłądać zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie: https;//www.gov.pl/web/krus/informacje-ogolne
-kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegajacej sie o zatrudnienie oraz wymagane w ogłoszeniu oświadczenia muszą byc opatrzone datą i podpisane własnoręcznie
-dokumentem potwierdzającym wykształcenie jest kopia dyplomu lub zaświadczenie z uczelni.

Dokumenty należy składać do 01.03.2024 r. w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie jednostki organizacyjnej przeprowadzającej nabór lub za pośrednictwem operatora pocztowego z wyraźnym dopiskiem na kopercie: Oferta pracy - ogłoszenie numer BIP 1000-OP.110.2.2024. Miejsce składania dokumentów:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie, Wydział Administracyjno-Gospodarczy
ul. Mickiewicza 1, 10-959 Olsztyn
pok. nr 9.
Oferty można składać w godzinach pracy Urzędu od 7.15 do 15.15. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 89 5454462 lub adresem e-mail olsztyn@krus.gov.pl
UWAGA-oferty pracy bez zaznaczonego na kopercie numeru ogłoszenia oraz otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.(liczy się data wpływu do siedziby jednostki KRUS)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście