Kierowca kat. b - Leźno, pomorskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Pracodawca: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ARTEX KRZYSZTOF WASYLEWICZ

Numer oferty: StPr/24/0183

Miejsce pracy: JARZĘBINOWA 83, 80-298 Leźno, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rozwożenie towaru na terenie Trójmiasta i okolic, przygotowanie towaru i pakowanie na samochód, przywożenie dostaw, dbanie o samochód dostawczy.
Praca w godz. 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: Brutto
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • pracowitość
  • chęci do pracy

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość topografii Trójmiasta.

08.03.2024 pracodawca prosi o kierowanie osób z doświadczeniem samochodem dostawczym bądź busami - MSz

NIP: 9570464215
REGON: 221092531
Adres: JARZĘBINOWA 83, 80-298 Leźno, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Wasylewicz
Nr telefonu: 503 164 621
E-mail: krzysztof.wasylewicz@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie i/lub cv;
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pon - pt, Godziny : 8-16