Doradca klienta - Zielonka, mazowieckie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: KROSS SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/01916

Miejsce pracy: Waryńskiego 1, 05-220 Zielonka, powiat: przysuski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - profesjonalne wsparcie Klienta w wyborze roweru i akcesoriów
- przygotowywanie rowerów do sprzedaży
- obsługa punktu kasowego
- utrzymacie porządku i standardów firmowych

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: Premie i dodatki:

-20%
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca klienta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Doradca klienta
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Miejsce pracy: ul. Ludwika Waryńskiego 1, Zielonka
godziny pracy: 12-20.

Wykształcenie: podstawowe, umiejętności: wiedza na temat technologii stosowanych w rowerach i akcesoriach, zorientowsanie na klienta, cheć do pogłebiania wiedzy i umiejętności, komunikatywność.

Zakres obowiązków:

- profesjonalne wsparcie Klienta w wyborze roweru i akcesoriów