Funkcjonariusz pożarnictwa - stażysta (żagań, szprotawa) - Żagań, lubuskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Pracodawca: KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0097

Miejsce pracy: Nowogródzka 3, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania reguluje ustawa z dnia 24.08.1991r. o Państwowej Straży Pożarnej (T.J. Dz. U. z 2024 R. POZ. 127 )
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 472 PLN
Opis wynagrodzenia: Rozkład czasu służby: zmianowy (wykonywanie zadań służbowych i pełnienie dyżurów, trwających nie dłużej niż 24 godziny, po których następuje co najmniej 24 godziny wolne od służby).
Planowane zatrudnienie II kwartał 2024. Służba przygotowawcza - 3 lata.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: strażak
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
  • Prawo jazdy kat. D
  • Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kandydat musi spełniać następujące wymagania: posiadac obywatelstwo polskie, niekarany za przestępstwo skarbowe, koszystający z pełni praw publicznych, posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowe (nie dotyczy kobiet), posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia słuzby w PSP (weryfikacja wkońcowym etapie naboru do słuzby).

NIP: 9241634076
REGON: 971183678
Krótki opis działalności gospodarczej: Ochrona przeciwpożarowa
Adres www: www.straz.zagan.pl/
Adres: Nowogródzka 3, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Twardowska
Nr telefonu: 68 368 13 23
E-mail: magdalena.twardowska@straz.zagan.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje o wymaganych dokumentach i etapach naboru na stronie www.gov.pl/web/kppsp-zagan
Oferty należy składać osobiście lub listownie w zamknietych kopertach z dopiskiem "Nabór nr 1/2023 do służby w KP PSP w Żaganiu na stanowisko Stażysty, stanowisko docelowe: Starszy Ratownik-Kierowca w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Żaganiu" oraz imię i nazwisko lub "Nabór nr 1/2023 do służby w KP PSP w Żaganiu na stanowisko Stażysty, stanowisko docelowe: Starszy Ratownik w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Żaganiu" oraz imię i nazwisko lub"Nabór nr 1/2023 do służby w KP PSP w Żaganiu na stanowisko Stażysty, stanowisko docelowe: Starszy Ratownik-Kierowca w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Szprotawie" oraz imię i nazwisko lub w terminie do 19.04.2023.
Wyklucza się składanie ofert drogą elektroniczną.
Wszelkie zapytania dotyczące naboru mozna kierować do Sekcji Organizacyjno-Kadrowej, tel. 68 368-13-36 e-mail izabela.biniek@straz.zagan.pl w terminie do 19.04.2023.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8-15