Robotnik do prac lekkich - Bełchatów, łódzkie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 IM. GEN. LUDWIKA CZYŻEWSKIEGO W BEŁCHATOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0185

Miejsce pracy: Czapliniecka 96, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości i porządku szkoły, m.in.: Codzienne zamiatanie i usuwanie nieczystości z chodników i terenu przyszkolnego, opróżnianie koszy. Pielęgnacja terenów zielonych, koszenie trawy, przycinanie krzewów. Usuwanie śniegu przed wejściem do szkoły, schodów oraz ciągów pieszych przyległych do posesji. Posypywanie piaskiem miejsc zalodzonych, strącanie sopli zagrażających życiu i zdrowiu przechodniów. Drobne naprawy mebli szkolnych i biurowych. Wykonywanie drobnych prac remontowych (malowanie, tynkowanie ubytków, pomoc przy wymianie brakujących uszkodzonych płytek PCV w klasach). Usuwanie z pomieszczeń szkolnych sprzętu i mebli oraz należyte ich zabezpieczenie przed remontem. Niezwłoczne informowanie o dostrzeżonych uszkodzeniach i zaistniałych awariach instalacji. Pomoc przy organizacji imprez organizowanych przez szkołę oraz uroczystości szkolnych. Utrzymanie porządku w pomieszczeniach gospodarczych. Dbałość o konserwację i właściwą eksploatacje narzędzi i sprzętu. Dbałość o mienie szkoły poprzez m.in. zapobieganie przypadkom dewastacji, eliminowanie marnotrawstwa energii, wody itp. Wykonywanie poleceń przełożonego bądź dyrektora szkoły w zakresie innych czynności wynikających z potrzeb szkoły.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, 14:00-22:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dokładność, staranność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Pracownik posiada uprawnienia wynikające z Kodeksu Pracy, ponadto: - zgłasza uwagi do pracowników pedagogicznych szkoły o niestosownym zachowaniu uczniów; - ma prawo żądać zapewnienia odpowiednich warunków pracy oraz składać wnioski usprawniające pracę.

NIP: 7691751295
REGON: 000678914
Krótki opis działalności gospodarczej: Szkolnictwo średnie.
Adres: Czapliniecka 96, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lucyna Głuchowska
Nr telefonu: 44 632 31 56
E-mail: sekretariat@zsp1belchatow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Poniedziałek – piątek, Godziny : 8:00 - 15:00