Specjalista ds. handlu - projektant łazienek - Piła, wielkopolskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: SANRE Alla Pachołek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0157

Miejsce pracy: Doktora Drygasa 6, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedaż płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek, wykonywanie projektów łazienek w specjalnym programie - do przyuczenia.
Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa - zlecenie, praca w godz. 09:00 - 17:00 (pn-pt), 10.00-14.00 (sobota). Możliwość podjęcia dalszej współpracy w oparciu o umowę o pracę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 14.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
Zawód: technik handlowiec*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe lub związane z projektowaniem wnętrz, umiejętność obsługi komputera, umiejętność komunikowania się, gotowość do nauki.
Nauka obsługi programu projektowego u pracodawcy.

NIP: 9223078512
REGON: 526692841
Adres: Doktora Drygasa 6, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Alla Pachołek
Nr telefonu: 792 171 415
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wymagany kontakt telefoniczny pn. - pt. w godz. 09:00 - 17:00 celem umówienia spotkania