Inspektor ds. elektrycznych w dziale nadzoru technicznego. - Świnoujście, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Pracodawca: OT PORT Świnoujście
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Elektryk

Numer oferty: StPr/24/0101

Miejsce pracy: Bunkrowa 1, 72-602 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Sprawowanie kontroli funkcjonalnej i nadzór nad utrzymaniem gotowości technicznej urządzeń, infra- i suprastruktury w OT Port Świnoujście, a w szczególności ich układów sterowniczych, automatyki przemysłowej, sterowników programowalnych z osprzętem, sieci oraz elektroniki mikroprocesorowej. Nadzór nad usuwniem awarii.
2. Prowdzenie dokumentacji techniczno - eksploatacyjnej urządzeń przeładunkowych w zakresie objetym nadzorem.
3. Współpraca z innymi komórkami/działami nad przygotowaniem i realizacją zadań inwestycyjnych związanych z urządzeniami przeładunkowymi oraz infra- i suprastrukturą w OT Port Świnoujście w zakresie objętym nadzorem.
4. Opiniowanie projektów technicznych z szczególnym uwzględnieniem automatyki, elektroniki mikroprocesorowej i sterowań.
Współpraca z TDT i UDT
5. Planowanie i nadzór funkcjonalny nad konserwacja i naprawami urządzeń przeładunkowych, infra- i suprastruktury z układami przemysłowymi i elektroniki mikroprocesorowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 9 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Zgodnie z obowiązującym w OTPŚ SA Zakładowym Regulaminiem Wynagradzania
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Elektryk

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego. Umiejętności G1 E+ D po wyżej 1KV z pomiarami. Język angielski w stopniu podstawowym. Umowa na okres próbny, na czas określony i czas nieokreślony. Praca w godzianch 7.00-15.00

NIP: 8550003580
REGON: 810515378
Krótki opis działalności gospodarczej: przeładunek towarów
Adres: Bunkrowa 1, 72-602 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Renata Witos
E-mail: kadry@otport.swinoujscie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail