Kierownik/kierowniczka działu controllingu - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: "HUTA POKÓJ" SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0119

Miejsce pracy: Piotra Niedurnego 56, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Optymalizacja i automatyzacja procesów kontrolingowych w Spółce,
Kierowanie zespołem 2 osobowym,
Lider/ka procesu opracowania planów wieloletnich,
Lider/ka procesu opracowania budżetu rocznego,
Opracowanie krótkookresowych prognoz finansowych,
Aktywne uczestnictwo w procesie planowania oraz ocen inwestycji,
Rozwój raportowania (finansowego i biznesowego),
Ciągła analiza rozwoju biznesu obejmująca identyfikację i analizę odchyleń (plany wieloletnie, budżety, prognozy),
Opracowanie analiz ad hoc (odpowiedź na bieżące potrzeby menedżerów obszarów),
Umiejętność prezentacji danych ekonomicznych,
Opracowywanie rekomendacji dla Zarządu,
Partner dla wszystkich menadżerów obszarów (informacyjne wsparcie w zarządzaniu),
Wprowadzenie rekomendowanych działań we współpracy z menedżerami obszarów,
Współpraca w zakresie działań związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
Bieżący monitoring płynności, w tym opracowanie okresowych raportów,
Doświadczenie w zakresie finasowania będzie dodatkowym atutem,
Wdrożenie, utrzymanie i rozwój doashboardów BI
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+ wysługa lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw controllingu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista do spraw controllingu (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa komputera i programów MS Office

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
Doświadczenie zawodowe (> 5 lat), najlepiej w branży przemysłowej lub audycie,
Wyraźne umiejętności analityczne,
Samodzielność i dobra organizacja pracy,
Doskonale zdolności interpersonalne, przejawiające się w łatwości komunikacji,
Znajomość pracy z MS-Office, w szczególności Excel, PowerPoint oraz BI,
Chęć pracy w dynamicznym środowisku

NIP: 6410005454
REGON: 27152673000000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja żeliwa, stali
Adres: Piotra Niedurnego 56, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Lubińska
Nr telefonu: 32 772 45 35
E-mail: karolina.lubinska@hutapokoj.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail