Lekarz - specjalista chirurgii ogólnej - Siemianowice Śląskie, śląskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pracodawca: SZPITAL MIEJSKI W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, specjalizacja: Chirurgia

Numer oferty: StPr/24/0177

Miejsce pracy: 1-go Maja 9, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - opieka nad pacjentem
- wykonywanie procedur medycznych
- dbałość o wysokie standardy medyczne w szpitalu
- praca w godzinach ordynacji lub poza godzinami ordynacji
- praca w Przychodni Specjalistycznej szpitala
Rodzaj umowy: Kontrakt menedżerski
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 110 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagordzenie brutto za godzinę pracy
W przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie zgodne z rozporządzeniem
Zawód: lekarz - specjalista chirurgii ogólnej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Lekarz - specjalista chirurgii ogólnej (wymagany staż - lata: 3)
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, specjalizacja: Chirurgia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane dodatkowe szkolenia, certyfikaty
Czynne prawo do wykonywania zawodu
Specjalizacja w zakresie chirurgii ogólnej (dyplom)

NIP: 6431764082
REGON: 00030827000000
Krótki opis działalności gospodarczej: 0000048284
Adres: 1-go Maja 9, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kadry
Nr telefonu: 32 228 30 30 wew. 330
E-mail: spp@zozsiemiaowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail