Aparatowy uzdadniania wody-maszynista pomp - Będzin, śląskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Numer oferty: StPr/24/0195

Miejsce pracy: Siemońska 19, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nadzorowanie i raportowanie pracy pomp,obsługa zespołów pompowych,wykonywanie drobnych napraw, konserwacji i przeglądów.
Praca na okres próbny-docelowo na czas nieokreślony.III zmiany od 6.00 do 14.00,od 14.00 do 22.00, od 22.00 do 6.00.
Aplikacje zawierające CV nalezy przesylać w TERMINIE DO DNIA 04.03.2024r na adres:Górnosląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A ul.Wojewódzka 19,40-026 Katowice z dopiskiem "Wydział Kadr-aplikacja 13/ZPK/2024 SUW Będzin" lub na adres mailowy rekrutacja@gpw.katowice.pl w tytule proszę wpisać "Aplikacja - 13/ZPK/2024 SUW Będzin"
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia regulaminowa 10%
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator (maszynista) stacji pomp
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uprawnienia elektryczne G 1/E do 1kV,uprawnienia G-2/E pompy,znajomość czytania schematów technologicznych- niezbędne.
podstawowa znajomość układów sterowania i automatyki-pożądane.
Umiejętność pracy w zespole ,dokładność i sumienność,gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

NIP: 6340128788
REGON: 27150669500000
Krótki opis działalności gospodarczej: POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Julia Kaszuba
Nr telefonu: 327295941 w. 14
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Jagoda Miłek
Nr telefonu: 723339939
E-mail: rekrutacja@gpw.katowice.pl