Placowy - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: PPHU NIK-POL SP. Z O.O.

Numer oferty: StPr/24/0112

Miejsce pracy: Chorzowska 58, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace na zewnątrz zakładu, utrzymywanie porządku, koszenie trawy, prace placowe - przenoszenie, układanie, przewożenie np.palety. Praca wg grafiku, godziny do ustalenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 22.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana sprawność fizyczna, brak przeciwskazań zdrowotnych do przenoszenia ciężarów. Mile widziani emeryci.

NIP: 6252141938
REGON: 276922613
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego
Adres: Chorzowska 58, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Bednarek
Nr telefonu: 32 707 43 61
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie + cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 6-14